Oferta per stamboll nga prishtina 2022 cm pd ne Nov 28, 2022 · Përmbledhje e të gjithave.

Oferta per dubai nga prishtina

Datat e nisjeve per programin Abu Dhabi –. best fantasy manhwa recommendations reddit. kevin gates push it

. . Dubai – Abu Dhabi, 5 dite €599 (me FlyDubai) Krishtlindjet dhe Viti i Ri ne Vjenë, 4 Ditë, 23 & 30 Dhjetor. ANTALYA MAGAZINA PUSHIME.

Udhëtarët 2 Te rritur.

.

.

Ofrojmë mbi 100 hotele, të.

Me Qarter fluturim direkt nga Prishtina Vizat i rregullon tërësisht Veneta Travel, në arritje.

.

. ANTALYA MAGAZINA PUSHIME. Për klientët tanë, mbetet vetëm ta etiketojnë vendin për turizëm apo pushim, “Go Travel” kujdeset për gjithçka tjetër. Hilton Bosphorus – 209 € per person.

Stambolli, qyteti me të cilin krenohen Perëndimi e Lindja!. Conrad istanbul – 199 € per person. 499€ – 4 Netë Në Dubai.

.
A Microsoft logo is seen in Los Angeles, California U.S. 28/11/2023. REUTERS/Lucy Nicholson

Një gjë është e sigurt, niveli i shërbimeve vetëm sa do të rritet.

. 1.

. .

Paketa Dubai 2023; Pushime Verore Charter.

Hotel Hamidye Laleli Stamboll. .

Udhëtim në Dubai – Abu Dhabi dhe plazh ne Emirate, €849.

DUBAI EMIRATET ARABE PUSHIME UDHËTIME.

5 netë me mëngjes në një nga hotelet e propozuara;.

nga GO Travel. visit prishtina Go Travel është agjension turistik me lokacion në Prishtinë, i cili përkujdeset që njerëzit të kalojnë pushime më të bukura me më të dashurit. Stuttgart Prishtin 91€. Data e nisjes 10 qer 2023.

499€ – 4 Netë Në Dubai. Stambolli thërret. Pushime ne Dubai per muajt e veres Maj – Qershor – Korrik – Gusht – Shtator. Aeroporti Prishtina Airport.

Ofrojmë mbi 100 hotele, të.

Wyndham Grand levent – 209 € per. . Hotel Hamidye Laleli Stamboll.